sekmadienis, spalio 30, 2011

Halloween ir moliūgai


Vieno darbinio vakarėlio metu (o taip, pagaliau ir vėl mano gyvenime vyksta DARBINIAI vakarėliai!!!) mažame ratelyje žmonių plepėjom apie šį bei tą, ir kažkaip kalba išėjo apie tarptautines šventes. Prisiminus, kad Halloween’as jau visai ant nosies leptelėjau: “Niekada gyvenime nesu drožinėjus moliūgo! Kiekvienais metais planuoju, ir vis nesusiorganizuoju“. Vienas iš pašnekovų pažvelgė į mane, ir sako: „Na, nieko – kuomet susilauksi vaikų, tai atsitiks automatiškai“. Kitas, kuris šiek tiek daugiau pažįsta mane, pažvelgė į jį, nusijuokė ir pasakė: „Tai kad ji jau turi tris vaikus!”. Pirmasis šiek tiek sutriko, bet nepasimetęs papildė savo mintį: “Na, tai tuomet drožinėsi, kai vaikai pradės eiti į mokyklą”, kas vėl sukėlė mano juoką: “Tai kad vienas iš tų mano vaikų, žiūrėk, tuoj mokyklą ir baigs!”

Galit įsivaizduot, kaip toks pokalbis pakėlė man vakaro nuotaiką?! Tai ne mano auklė, su savo „Kaip trijų vaikų motina, tu labai gerai atrodai...”

Ir žinokit, šiais metais tikrai drožinėjau. Net du!
O į kitus metus nešuosi šias pamokas:
1. Šis procesas yra ženkliai paprastesnis nei aš įsivaizdavau;
2. Moliūgai kainuoja tikrai ne milijonus, kaip kad anksčiau galvodavau;
3. Išdrožinėtas moliūgas yra nepaprastai graži žvakidė, o vakarai su juo tampa tikrai jaukūs;
4. Moliūgai nėra ilgaamžiai – mūsų moliūgai, išdrožinėti savaitę iki šventės, jos taip ir nesulaukė.

9 komentarai:

 1. Išdrožinėtą moliūgą galima išpurkšti plaukų laku, tuomet jis laikosi žymiai ilgiau. Mes šį triuką ir tik šiemet sužinojom :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Taip ir galvojau, kad kažkoks triukas turėtų būti!!! :)
  Ačiū, Egle!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Mes tai išsivertėm ne su moliūgais, bet su cukinijom, kurių iš kaimo prisivežėm devynias galybes ir jos mums nieko nekainavo. Tik viena bėda - nuo viduj esančio žvakės jos kepa :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Mariau, labai įdomi mintis su cukinijom!
  Šiaip, moliūgai mums irgi galėjo nekainuoti, nes kaime jų irgi priaugo, bet... gaila gi tokiam tikslui ekologišką ir savom rankom augintą gėrybę aukoti... Aišku, kai jų "devynios galybės", tuomet kas kita :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. o as skaiciau, kad reikia vidu istepti su vazelinu, tokiu, kur daug indelyje buna. cia Anglijoj "Vaseline" firmos yra. jis neleidzia dregmei isgaruoti is moliugo ir todel stabdo jo puvima ir vytima. ka tik savaji istepiau, ziuresim, kiek laikysis ;). Jusu moliugai super atrodo :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Inga, darbiniai vakarėliai išvargino?:) Nenustokit rašyti! Prašau... :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. DirbuMama, tai jau tikrai, kad su darbu nepatinginiausi :).
  Tikrai nepamiršau rašymo - mintyse vis rašau ir rašau :). O vat realybėj kiek kitaip gaunasi:). Bet kaip smagu gauti tokius paraginimus!!! :)

  AtsakytiPanaikinti