penktadienis, birželio 07, 2013

Nerta vasariška suknelė su gėlytėmGrižusi iš Amsterdamo, kur praleidau vos porą dienų, radau Julių su susiūta ranka. Nieko ypatingo neįvyko – eidamas su darželio grupe į Vingio parko žygį, Juliukas griuvo, ir pataikė ant stiklo. Rezultatas: trys siūlės delne.
 
Sekančią dieną po to, kai siūlės iš delno buvo ištrauktos, tas pats Julius, užsilipęs and spintelės vonioje, bandė užkelti į lentyną puodelį. Toliau viskas vyko kaip sulėtintam kine (vaizdo aš nemačiau, tik garsą): su visu puodeliu vaikas aukštielninkas griuvo, stiklai į visas puses žiro ir kai pamačiau Julių atsikeliantį visą kruviną ir klykiantį, buvau įsitikinus, kad mažų mažiausiai nebeturi kokio danties, daugiausiai… ištikrųjų, bijojau net pagalvoti apie tai, kas gali būti blogiausiai. Tačiau kaip dažnai būna, ne viskas būna taip baisu, kaip iš pirmo žvilgsnio pasirodo. Taip, lūpa buvo šiek tiek praskelta, tačiau visa kita - savo vietoje.
 
Kelios dienos po šio įvykio, Justas, kartu su į svečius atėjusiu berniuku, lakstė aplink namą. O lakstymai tai pas mus retai baigiasi geruoju,  ne išimtis buvo ir šis kartas: abu berniukai trenkėsi vienas į kitą, o Justas, kadangi mažesnis, smagiai kauštelėjo galvą į žemę. Kur išklota plytelėm. Su pakaušiu. Pro mano akis, tupint šalia klykiančio, kad negali atsikelti Justo, vėl skriejo ligoninės vaizdai.
 
Ligoninės neprisireikė, bet gal norit spėt, koks buvo Justo pirmas klausimas, kai jau nusiramino ir patogiai įsitaisė fotelyje? “Mamyte, o kas dabar buvo baisiausia: ar kai Julius susipjaustė ranką, ar kai Julius krito nuo spintelės vonioj ar kai aš dabar trenkiausi į žemę?”.
 
Čia VARŽYBOS, pasirodo!!!!

Aš visiems mėgstu kartoti, kad netikiu, jog yra skirtumas auginant berniukus ir mergaites: mano giliu įsitikinimu, tiek mergaitės gali būti judrios ir grubios, tiek berniukai gali būti švelnūs ir ramūs. Tačiau po tokių streso pilnų dienų, neslėpsiu, kad susimąstau, ar tikrai šitiek visko reiktų pakelti auginant mergaites.

Ech… turbūt ne;).

Ta nostalgiška gaida apie mergaites, dalinuosi suknele krikštadukrai (o taip, nors mergaičių neauginu, mūsų aplinkoj jų tikrai netrūksta, tad išreikšti save tikrai turiu, kur!). Jau senokai nunerta ji, tačiau taip ir nesuradau anksčiau tinkamo momento pasidemonstruoti. Tebūnie tas momentas dabar:)

 
PS. Bus ir nerta kepurėlė. Kada nors:)


4 komentarai:

 1. Inga, manau atsitiktinumas, kaip sakoma beda viena nevaiksto. Zinok ir maniskes neisvenge ligoniniu, nors nera judrios. Va, pries pora menesiu jaunele ant sofos sokinejo ir aisku trenkesi veidu i staliuko briauna, kai pamaciau visa kraujuota, nejuokais issigandau, i ligonine vaziavom, dabar randas zemiau antakio likes :(
  O sunknyte labai grazi, as panasia vaikystej turejau, mamos megzta...

  AtsakytiPanaikinti
 2. Jolanta, aš irgi iš tikrųjų manau, kad nelaimės nesirenka vaikų pagal lytį:). Gaila tavosios mergaitės... Bet randas po antakiu nėr taip jau labai baisu. Ji pati tai, įtariu, didžiuojasi:). Bent jau aš savuoju randu ant rankos visada didžiuodavaus:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai graži suknelė! Bandžiau vyresnėliui karts nuo karto numegzti po megztinį, bet skundėsi 'graužimu'.. Tikiuos jaunėlė nebus tokia lepi:) O ar krikštadukra nesiskundė?

  AtsakytiPanaikinti
 4. Oi ne, tikrai nesiskundė: čia labai minkšti ir švelnūs siūliukai:). Aš irgi prisimenu, kad man griauždavo megzti rūbai, bet jie tuomet vilnoniai būdavo:).

  AtsakytiPanaikinti